dentsu aegis network

NORWAY

Jobb hos Dentsu Aegis Network

Som en av de største aktørene innen merkevare-, media- og digital kommunikasjon, tilbyr Dentsu Aegis Network med tilhørende byråer unike muligheter for de smarteste, mest engasjerte og motiverte menneskene.

Vi er alltid på utkikk etter de beste talentene. Hvis du blir ansatt, kan du forvente å bli del av en gründerorganisasjon med levende, pulserende og profesjonell kultur.

Ønsker du jobbe med oss? Ta gjerne kontakt med en av kontaktpersonene nedenfor. De kan fortelle deg hvilke stillinger vi har ledig akkurat nå. Alle henvendelser blir behandlet konfidensielt.

 

  • AMNET

    Bendik Heiberg
    M: +47 917 37 366
    E: bendik.heiberg@amnetgroup.com

  • AMPLIFI

    Harald Eide-Fredriksen
    M: +47 930 54 441
    E: harald.eide-fredriksen@dentsuaegis.com

  • CARAT

    Pelle Stensson
    M: +47 982 35 904
    E: pelle.stensson@carat.com

  • DENTSU AEGIS NETWORK NORGE

    Anniken Olsen
    M: +47 957 09 270
    E: anniken.olsen@dentsuaegis.com

  • IPROSPECT

    Christian Fure
    M: +47 920 88 572
    E: christian.fure@iprospect.com

  • ISOBAR

    Paal Fure
    M: +47 928 92 492
    E: paal.fure@dentsuaegis.com

  • MKTG

    Richard Öström
    M: +47 916 76 089
    E: richard.ostrom@mktg.com

  • VIZEUM

    Camilla Grund
    M: +47 978 88 111
    E: camilla.grund@vizeum.com